O nás
Jsme specialisté na testy na alkohol a in vitro diagnostiku (IVD) návykových látek. Vytvořili jsme systém, který je legislativně bezchybný a procesně vyladěný. Zavedli jsme jej v řadě společností, kde prokazatelně snižuje zneužívání návykových látek na pracovišti.
 
Testery na drogy nakupujeme u nejlepších světových výrobců, dovážíme je a distribuujeme. Našimi zákazníky jsou obchodní společnosti, nemocnice a státní instituce. Na trh uvádíme nejnovější technologie, které detekci drog usnadňují a zrychlují. Sídlíme v Hradci Králové, kde máme silné odborné zázemí v podobě Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy.
 

Detekcí alkoholu se zabýváme od roku 2007, s detekcí drog jsme začali v roce 2011. Problémy s alkoholem a drogami na pracovišti umíme řešit kvalifikovaně. Na problém se díváme pragmaticky s ohledem na minimalizaci rizik v oblasti bezpečnosti práce. Screening na drogy a alkohol vnímáme jako podmnožinu BOZP. Opíráme se o zkušenosti ze statisíců testů na alkohol a tisíců testů na drogy. Jsme oficiálními distributory německých společností MAVAND Solutions, Dräger Safety a britské SureScreen Diagnostics.

 

Pokud chcete řešit rizika spojená s návykovými látkami, obraťte se na nás.

 
Váš
Kamil Kačer, MBA
jednatel Lindgrove